גמילה עם ד ר עוז, יום שני האביב טהר


גמילה עם ד ר עוז, יום שני האביב טהרטוב, אז הרבה מאיתנו שמעו על נמצא בגמילה. בדרך כלל זה אומר סילוק רוב אם לא כל המאכלים לשתות רק מים למשך מספר ימים. אני חייבת להודות. הרעיון של לעשות את זה מעולם לא היה לי.

לא אוכל להסתדר בלי כוס נחמד. גדולה של תה דבר ראשון על הבוקר, בנקודות נבחרות לאורך כל היום, אז אני לא הולך לתת לזה קדמונים של רק מים.

אז אתה יכול להבין. אני הייתי קצת ספקנית כשראיתי לראשונה את הכותרת של גמילה ד ר עוז החדש הזה – שני יום האביב. טהר אם להיות כנה, אם זה לא היה קשר עם ד ר עוז הייתי שומר נמשך למגזין אחר, במקום לקרוא על זה ב- O, אופרה של המגזין.

אבל זה היה שם – זה היה שמו של ד ר אוז על זה. אז חשבתי, היי, מה יש לי להפסיד? בואו לבדוק את זה (אך ורק מתוך סקרנות אתה מבין).

אז הנה הדבר. הרעיון הוא כי זו גמילה ליום שני מסוים מבוסס סביב שש ארוחות. אתה גם מקבל לאכול חטיפים, אז אם תהיה רעב בין הארוחות אתה מעולם לא נשאר כלום חוץ כוס מים כדי לפתור את הבעיה. הדבר שאהבתי גמילה זו הוא כי היא מבוססת על אכילת מזונות מלאים.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryDetox מהאתר הרשמי

זה בעיקרון אומר כי במקום לאכול דברים שנעשים מתוך עשרות מרכיבים, אתה לאכול דברים שיש רק כמה מרכיבים. קח שזיפים לדוגמה – הם מעץ, טוב, שזיפים מיובשים, ולא שום דבר אחר. זה הרעיון של גמילה המסוים הזה ואני יכול לראות למה כל כך הרבה אנשים חושבים לנסותו. זה בהחלט לא נראה כמו כל גמילה שראיתי אי פעם בעבר.

בזמן שקראתי את הכתבה על גמילה הזה הבנתי כמה דברים. ראשית, אם אתה הולך לנסות את זה אתה רק הולך לעשות את זה במשך יומיים. אני חושב שזה די בר השגה, אפילו בשבילי. גם זה אומר שאתה יכול. לעשות את זה בסופי שבוע, כאשר יש לך זמן להיכנס למטבח, לבשל או להכין דברים עבור התוכנית אם יש צורך.

. אין שום דבר גרוע יותר מנסה להצמד גמילה כאשר אתה מנסה לעבוד. תדמייני שאת מנסה לעבור יום עבודה רגיל על שייק פירות עבור ארוחת צהריים ומיץ אננס-קאלה (זהו חטיף זמין בכמויות ללא הגבלה במשך היומיים). זה לא מעשי כי אז הייתי אומר שזה גמילה סוף שבוע בטוח.

אתה יכול להצליח בעבודה, אבל היית צריך להיות מסור ואתה מוכן. גם ד ר עוז אומר שבסוף הזקוקים לשירותים קצת יותר קרובות מאשר בדרך כלל, ככל detoxes הגוף שלך. אז זה פחות מביך לחלוטין הגמילה בבית בזמנך הפנוי, הייתי אומר.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryDetox מהאתר הרשמי

שנית הגמילה שנועדה לעזור כל האיברים שלך בחזרה על תפקידם אופטימלית. הרעיון הוא שהן צריכות להיות טובה סילוק טוקסינים שלך ולגרום לך להרגיש די טוב שוב. לשתות הרבה מים יש שם גם וכבונוס, וכנראה שזה לסנן גם עבור האפקט הטוב ביותר.

אכן ד ר עוז מוסיף את הרעיון של שתיית מים לתוך רשימת עצות נוספות, ברגע שהוא שיתף את הארוחה יום שני התוכנית איתך. רוב זה הוא יפה העצמי מבאר, כמו הרעיון של מקבל שמונה שעות שינה בלילה. ככל הנראה גמילה הזה הוא לא רק על אוכל האוכל הנכון – זה מתייחסים הגוף שלך נכון גם בדרכים אחרות.

נקודה נוספת שיש לי היא כי ד ר עוז אינו אומר שתאבד המון משקל על גמילה זו. בטח אתה עלול לאבד כמה פאונד ללא בעיה, אבל זה כמעט כאילו כל ירידה במשקל זה שולי ולא שום דבר אחר. הרעיון הוא לנקות את המערכת מבפנים, וכדי לקבל את הגוף שלך חזרה אל סדר שוב.

. אתה אמור להרגיש הרבה יותר טוב אחרי היומיים, ד ר עוז ממליצה לך לנסות את זה שלוש עד ארבע פעמים בשנה (אולי פעם אחת בתחילת כל עונה חדשה?). והוא חשב אתה להרגיש. יותר אם אתה עושה – הוא יודעת להכניס משתמשת במילה 'להצעיר,"לדעתי הוא שימוש מופרז הרבה פעמים במצבים הלא נכון לחלוטין. אבל אני חושב ד ר. עוז הוא "כתם על" משתמש בזה כאן.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryDetox מהאתר הרשמי

גמילה עם ד ר עוז, יום שני האביב טהר

פלא יומיים של ד ר אוז טהר

ארוחת בוקר: קינואה עם שזיפים מיובשים (ראו מתכון-oprah.com)

התחילו את היום עם קערת דגנים בריאים הזה. קינואה מכילה כל 9 חומצות אמינו חיוניות, שהופך אותו חלבון מלא. (לא הרבה מנקה לשלב חלבון, אשר יכול להיות בעייתי; אם אתם לא צורכים מספיק חומצות אמינו, הגוף שלך יתחיל כרייתם מרקמות השריר שלך.

איבוד שריר היא, למרבה הצער, דרך אחת זה צום מיצים דיאטה לרזות) קינואה מספקת גם סיבים לקבל נפח צואה, זרחן כדי לעזור לעורר את המעיים. השזיפים לספק אפילו יותר סיבים, בתוספת בסורביטול, אלכוהול סוכר עם אפקט משלשל.

ארוחת צהריים: התחדשות שייק פירות (ראו מתכון-oprah.com)

הוכחה הנה כי היטהרות יכולה לטעום פנטסטי. אוכמניות מספקים נוגדי חמצון כדי לנטרל רדיקלים חופשיים מזיקות-תא ומכילים קוורצטין אלרג'י, פיגמנט זה עשוי להגדיל את מספר אנזימים בכבד.

ויטמין B6 של הבננה עוזר השיוב detoxifying אנזימים בכל הגוף, זרעי פשתן או צ'יה הקרקע לספק סיבים נוספים עבור חיסול בריא (כמו גם המוח-הזנה אומגה-3).

ארוחת ערב: מרק ירקות עם תוספת של כרוב חמוץ ותפוחים פרוס

המרק הזה הוא מלא דברים טובים: פאנל עשוי לעזור לעורר את הפרשת מרה (נוזל שנושאת לבזבז מחוץ הכבד); פטרוזיליה הוא האמין לשמש חומר משתן; תרכובות שום, פטריות שיטאקי, כרוב נמצאו כדי לתמוך תפקודי כבד; פלפל קאיין עשויים לסייע ריאות אנזימים.

לסיים את הארוחה שלכם עם כרוב מותסס, שבו יש פרוביוטיקה שיכולים לעזור לשבור את הרעלים מערכת העיכול, ואת פלחי תפוחים למנה אחרונה אחת של סיבים תזונתיים.

קיוסק: מיץ אננס-קאלה

תוכלו ליהנות מהמשקה הזה לעיתים קרובות ככל שתרצה. (אני ממליץ בדרך כלל שתי כוסות בין הארוחות). אננס מכיל אנזימי עיכול. קאלה הוא עשיר תרכובות התומכים אנזימים בכבד. ארטישוק יכול לשפר את זרימת המרה.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryDetox מהאתר הרשמי

6 עצות גמילה מהירה

השתמש בעצות אלה כדי להפיק את המרב לטהר יומיים שלך.

1. לשתות הרבה מים.

2. מה אתה עושה. במטרה לקבל שמונה שעות שינה בלילה.

3. לא לאכול אחרי השעה 19:00

4. בשעות הערב, לקחת אמבט חם עם שתי כוסות של מלח אנגלי מלח מומס במים. רכיב מפתח של המלח, מגנזיום, תומך מאות אנזימים בגוף.

5. לפני השינה, ללגום כוס תה של שן ההאריה. זה הוא כבר הראו diuretic מאפיינים, אשר יסייע רעלים מיושרות משם בשתן לפני השינה.

6. לדעת כי ככל הנראה תצטרך להשתמש בשירותים לא מעט ב-48 השעות הבאות, למרות השרפרף שלך צריך להיות בנוי היטב, לא רפוי. מאז תוכנית הארוחות לא קשות להגביל צריכת הקלוריות שלך, את לא צריכה להרגיש עייף או חלש.

לדעתי המילה "גמילה" כנראה קיבל מכבש רע במשך השנים, פשוט כי זה שימש בשיתוף עם דיאטות נוזלי הגבלות חמורות. כשאני חושבת על גמילה לדעתי של מים, פירות, ואולי (אם יש לי מזל) ומרק ירקות ביתי קטן, אבל זה הכל.

אני יכול לשרוד אוכל כזה כל יום, אפילו אם זה רק ליום או יומיים. לכן אני חושב הרבה אנשים עלולה להיות מופתעת הגמילה מה ד ר עוז יעשה עבורם. אם ד ר עוז אומר שזה גורם לך להרגיש טוב מבפנים ומבחוץ, מה יש לי להפסיד?

זה יכול להיות דרך מצוינת להכניס קצת הרגלי אכילה חדשים מדי, כמו לא לאכול אחרי 7 בערב בשעות הערב. אני צריך להסתובב עם חלק זה של התכנית – בדיוק כפי אני צריכה לשתות יותר מים – אבל אני לא בטוחה. אני יכול לגרום לזה לקרות. אולי לטהר האביב ביום שני הוא הדרך המושלמת כדי לבעוט להתחיל כמה הרגלים חדשים, אף-על-פי התוכנית עצמה נמשך רק למשך 48 שעות. נראה.

טוב להפסיק לכתוב וזמן ללכת. לקנות כמה קינואה, ירקות ופירות טריים. . יש לי גמילה לעשות, ששם...

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryDetox מהאתר הרשמי

גמילה עם ד ר עוז, יום שני האביב טהר