Detox S Dr Oz, Dva Dni Jar Očistiť


Detox S Dr Oz, Dva Dni Jar OčistiťDobre, takže väčšina z nás počul o detoxing. Zvyčajne to znamená eliminuje väčšinu, ak nie všetky potraviny a pitie ale vody nič za pár dní. A musím priznať, že myšlienka o tom, že sa nikdy sa páčil ma.

I can't get bez pekný veľký hrnček čaju prvá vec v dopoludňajších hodinách a na vybraných miestach po celý deň, takže nebudem nechať to dôležité nič iné ako voda.

Takže môžete pochopiť, som bol trochu skeptický, keď som prvýkrát videl nadpis tohto nového Dr Oz detox – dve deň jari očistiť. Ak chcete byť úprimný, keby to nebolo do činenia s Dr Oz by som držal vpravo chystá ďalší časopis, namiesto čítania o tom v O, Oprah Magazine.

Ale tam to bolo-to mal Dr Oz meno na ňom. Tak som si myslel, hej, čo mám schudnúť? Poďme sa pozrieť (čisto zo zvedavosti ste pochopili).

Takže tu je vec. Myšlienka je, že tento konkrétny dva dni detox je založená okolo šesť jedál. Tiež dostanete k jedlu občerstvenie, takže ak budete mať hlad medzi jedlami si budete nikdy neopustil nič iné ako pohár vody na vyriešenie problému. Vec sa mi páčila o tejto detoxikácii je, že je založený na stravovanie celá foods.

Kliknite tu kúpiť RaspberryDetox z oficiálnej webovej stránky

To v podstate znamená, že miesto jesť veci, ktoré sú vyrobené z desiatky zložky, budete jesť veci, ktoré majú len niekoľko zložiek. Vezmite napríklad slivky-sú vyrobené z, No, sušených sliviek, a nič iného. To je myšlienka tohto konkrétneho detox a môžete vidieť, prečo tak veľa ľudí myslí, skúšam to. Je to rozhodne nevyzerá ako akejkoľvek detox ste kedy videli predtým.

Ako som si prečítať článok o tomto detox uvedomil som si pár vecí. Najprv ak Chceš vyskúšať len budete robiť za dva dni. Myslím, že je docela dosiahnuteľný, aj pre mňa. Tiež to znamená, môžete to urobiť cez víkendy, keď máte čas ísť do kuchyne a variť alebo pripraviť veci pre plán, ak potrebujete.

Nie je nič horšie, ako sa snaží držať na detox, keď sa snažíte pracovať. Predstavte snaží dostať prostredníctvom pravidelného pracovného dňa na ovocné smoothie obed a ananás-kapusta šťava (to je snack, že je k dispozícii v neobmedzenom množstve za dva dni). Nie je to praktické tak by povedať, to je víkend detox pre istotu.

Ste mohli urobiť to v práci, ale budete musieť byť určené a pripravené. Aj Dr. Oz hovorí, môžete skončiť nutnosti záchod trochu viac často než by ste normálne, ako vaše telo detoxes. Takže je to trochu menej trápne plne detox doma vo svojom voľnom čase, povedal by som.

Kliknite tu kúpiť RaspberryDetox z oficiálnej webovej stránky

Po druhé detox navrhnutý tak, aby pomôcť dostať všetky vaše orgány späť do ich optimálne funkcie. Myšlienka je, že by mali byť dobré na elimináciu svoje toxínov a robiť si docela dobrý pocit znova. Dostatok pitnej vody je tam príliš dobré opatrenia, a myslím, že by mali byť filtrované príliš pre čo najlepší efekt.

Skutočne Dr Oz pridá myšlienka pitnej vody do svojho zoznamu ďalších ukazovateľov Akonáhle má spoločné dvojdňový jedlo plán s vami. Väčšina z toho je docela samozrejmý, ako myšlienka dostáva osem hodín spánku v noci. Zrejme tento detoxikačný nie je len o jesť správne potraviny – ide o liečenie tela priamo v iných cestách tiež.

Ďalším bodom, ktorý ma napadlo je, že Dr Oz nehovorí, stratíte veľa váhy na tento detox. Určite môžete stratiť pár kíl bez problémov, ale je to skoro akoby akékoľvek chudnutie je skôr náhodné a nie niečo iné. Myšlienka je vyčistiť váš systém zvnútra, a dostať svoje telo späť do poriadku znova.

Ste mal cítiť lepšie po dvoch dňoch a Dr Oz odporúča, aby ste to skúsiť trikrát až štyrikrát ročne (možno raz na začiatku každej novej sezóny?). On odhaduje budete cítiť veľa lepšie ak nemáte-on nešťastia používa slovo "oživiť", ktoré podľa môjho názoru je nadmerne nespočetnekrát v úplne zlej situácie. Ale myslím, že Dr Oz nie je o "na mieste" pomocou tu.

Kliknite tu kúpiť RaspberryDetox z oficiálnej webovej stránky

Detox S Dr Oz, Dva Dni Jar Očistiť

Dr Oz to dva-dňový divu očistiť

Raňajky: Quinoa s sliviek (pozri recept na oprah.com)

Začnite deň s miskou tento zdravé celozrnné. Quinoa obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín, čo je kompletný proteín. (Nie je veľa očisťuje začleniť proteínu, ktorý môže byť problematické, ak nie budete konzumovať dostatok aminokyselín, vaše telo začne ťažba zo svalového tkaniva.

Straty svalovej hmoty je, žiaľ, jeden spôsob, ako detox dieters stratiť hmotnosť) Quinoa tiež poskytuje vlákniny do hromadnej stolice a fosforu k stimulácii pohyby čriev. Slivky dodať ešte viac vlákniny, plus sorbitolu, cukru, alkoholu s laxatívne účinky.

Obed: Revitalizáciu ovocné Smoothie (pozri recept na oprah.com)

Tu je dôkaz že očistiť môžete ochutnať fantastické. Čučoriedky poskytujú antioxidanty neutralizovať škodlivé buniek voľnými radikálmi a obsahujú quercetin, pigment, ktorý môže zvýšiť počet enzýmov v pečeni.

Banán vitamín B6 pomáha dobiť detoxikačné enzýmy v celom tele, a zem ľanové semienko alebo chia semená dodávať dodatočné vlákniny pre zdravé eliminácie (rovnako ako mozog-výživný omega-3 mastné kyseliny).

Večera: Zeleninový vývar s kyslou kapustou a plátkami jabĺk

Táto polievka je plný dobrých vecí: fenikel môže pomôcť stimulovať vylučovanie žlče (tekutina, ktorá nesie odpadu z pečene); petržlen je veril pôsobiť ako diuretikum; zlúčeniny s cesnakom, shiitake huby, kapusta a boli nájdené na podporu funkcie pečene; a kajenské korenie môže pomôcť pľúc enzýmov.

Dokončiť vaše jedlo s kvasené kapustu, ktorá má probiotiká, ktoré môžu pomôcť črevom v tráviacom trakte a plátky jabĺk na jeden posledný dávku vlákniny.

Olovrant: Ananás-kapusta šťava

Užite si tento nápoj tak často, ako budete chcieť. (Zvyčajne odporúčam dva poháre medzi jedlami.) Ananás obsahuje tráviace enzýmy. Kapusta je bohatá na zlúčeniny, ktoré podporujú enzýmov v pečeni. A artičokov môže zlepšiť tok žlče.

Kliknite tu kúpiť RaspberryDetox z oficiálnej webovej stránky

6 Rýchly detoxikačný ukazovatele

Použiť tieto tipy na čo najlepšie využiť svoje dva-dňový očistiť.

1. Pite veľa vody.

2. cieľom získať osem hodín spánku v noci.

3. Nejedzte po 19: 00

4. vo večerných hodinách, urobte si teplú kúpeľ s dvoma šálky Epsom soli rozpustené vo vode. Soľ je kľúčovou zložkou, horčík, podporuje stovky enzýmov v tele.

5. pred spaním, popíjať púpava čaj. To je preukázané, že majú močopudné vlastnosti, ktoré vám pomôže flush preč toxínov v moči pred spánkom.

6. viem, že budete pravdepodobne musieť na záchod trochu v najbližších 48 hodín, aj keď vaša stolica by mala byť dobre-sa tvoril, nie voľné. A pretože stravovanie nemá prísne obmedziť svoj Kalorický príjem, by sa nemali cítiť unavení alebo slabé.

Myslím, že slovo "detox" má asi dostali zlé tlače v priebehu rokov jednoducho pretože to bolo použité v spojení s prísne obmedzeným kvapalných diét. Keď si spomeniem na detox myslím vody, ovocné a možno (ak mám šťastie) malé domáce zeleninová polievka, ale to je o tom.

Nemôžem prežiť na tento druh jedla každý deň, aj keď je to len na jeden deň alebo dva. To je dôvod, prečo som si veľa ľudí prekvapení, čo Dr Oz detox bude robiť pre nich. Ak Dr Oz hovorí, že to cítite dobre dovnútra a von, čo mám schudnúť?

To by mohlo byť skvelý spôsob, ako sa dostať do nejaké nové stravovacie návyky príliš, ako jesť okolo 7 hodín vo večerných hodinách. Viem, že by som mala držať s touto časťou plánu-rovnako ako by mali piť viac vody- ale nie som si istý, by sa to stalo. Možno dva dni jar očistiť je perfektný spôsob, ako kick Štart niektoré nové návyky, hoci samotného plánu trvá len štyridsať osem hodín. Uvidíme.

Dobre čas prestať písať a čas ísť kúpiť nejaké quinoa, čerstvé ovocie a zeleninu. Mám detox robiť, chlapci a dievčatá.

Kliknite tu kúpiť RaspberryDetox z oficiálnej webovej stránky

Detox S Dr Oz, Dva Dni Jar Očistiť