Očistit Detox S Dr. Oz, Dva Dny Na Jaře


Očistit Detox S Dr. Oz, Dva Dny Na JařeDobře, takže většina z nás slyšela o detoxing. Obvykle to znamená eliminovat většinu, pokud ne všechny potraviny a pít nic než vodu za pár dní. A musím přiznat, že myšlenka o tom, že nikdy mě prosila.

Já neobejde bez pěkný velký hrnek čaje hned ráno a na vybraných místech po celý den, takže nebudu nechat, že pomoc nic než vodu.

Takže můžete pochopit, že jsem byl trochu skeptický, když jsem poprvé uviděl název této nové Dr. Oz detoxikační – dva den jarní očistit. Chcete-li být upřímný, kdyby to nebyl s Dr. Oz bych nenechal jsem dál na další časopis, namísto čtení o to o, The Oprah Magazine.

Ale bylo to-bylo to jméno Dr. Oz na to. Tak jsem si myslel, Hej, co mám přijít? Jdeme to omrknout (čistě ze zvědavosti, pochopíte).

Takže tady je to. Myšlenkou je, že tento konkrétní dvou dní detox je založen kolem šesti jídel. Také dostanete k jídlu občerstvení, takže pokud dostanete hlad mezi jídly budete nikdy zůstat s nic jiného než sklenici vody k vyřešení problému. Věc, kterou jsem měl rád o tomto detox je, že je založen na jíst potraviny určené.

Chcete-li koupit RaspberryDetox z oficiální stránky

V podstatě to znamená, že místo jíst věci, které jsou vyrobeny z desítek ingrediencí, budete jíst věci, které mají jen pár ingrediencí. Vezměte například švestky – jsou vyrobeny z, No, sušené švestky a nic jiného. To je myšlenka této konkrétní detoxikační a já vidím, proč tolik lidí myslí se snaží. To rozhodně nevypadá jako detox, kterou jsem nikdy předtím neviděl.

Jak jsem četl článek o tomto detox, uvědomil jsem si pár věcí. Za prvé pokud chceš zkusit to budeš jen to udělat za dva dny. Myslím, že to je docela dosažitelné, i pro mě. Také to znamená, že můžete udělat na víkendy, kdy máš čas se dostat do kuchyně a vařit, nebo připravit věci na plán, pokud potřebujete.

Není nic horšího, než se snaží držet na detox, když chcete pracovat. Představte si, že se snaží dostat přes běžná pracovní den na ovoce lichotníku pro oběd a ananas kale šťávu (to je občerstvení, které je k dispozici v neomezeném množství za dva dny). To není tak praktické, tak bych řekl že je to určitě detoxikační víkend.

Mohli to udělat v práci, ale budete muset sloužit a připravené. Také Dr. Oz říká, že možná budete potřebovat trochu více WC často, než normálně, jako vaše tělo detoxes. Tak je to o něco méně trapné plně detox doma ve svém volném čase, řekl bych.

Chcete-li koupit RaspberryDetox z oficiální stránky

Za druhé detoxikační pomohou dostat vaše orgány zpět k jejich optimální funkci. Myšlenkou je, že by měla být dobře eliminovat své toxiny a dělat vás opět docela dobře. Pití hodně vody je tam příliš na správnou míru, a myslím, že by měl být filtrovány příliš pro nejlepší efekt.

Skutečně Dr. Oz přidá myšlenku pitné vody do svého seznamu dalších ukazatelů, poté, co má společné jídlo dva dny plán s vámi. Většina z toho je docela srozumitelná, jako myšlenka, jak osm hodin spánku v noci. Zřejmě tento detoxikační není jen o jíst správné potraviny – jde o léčení těla přímo v jiných ohledech.

Dalším bodem, který mě napadlo je, že Dr. Oz neříká, že ztratíte spoustu váhu na tomto detox. Jistě můžete ztratit pár kilo bez problémů, ale je to skoro, jako by se úbytek hmotnosti, je vedlejší, spíše než cokoli jiného. Myšlenka je systém vyčistit zevnitř a dostat své tělo zpět do řádu znovu.

Musím cítit mnohem lepší po dvou dnech a Dr. Oz doporučuje, aby si to vyzkoušet třikrát až čtyřikrát každý rok (možná jednou na začátku každé nové sezóny?). On si myslí, budete cítit zatížení lépe, pokud ano – on takový používá slovo "omladit", které podle mého názoru je nadužíváno nesčetněkrát v úplně špatné situacích. Ale myslím, že Dr. Oz je "na místě" použití zde.

Chcete-li koupit RaspberryDetox z oficiální stránky

Očistit Detox S Dr. Oz, Dva Dny Na Jaře

Dr. Oz dva denní zázrak očistit

Snídaně: Quinoa s švestek (viz recept na oprah.com)

Začněte den s miskou zdravých celozrnných. Quinoa obsahuje všech devět esenciální aminokyseliny, takže je kompletní protein. (Ne mnoho čistí obsahují bílkoviny, což může být problematické, pokud nejsou konzumovat dostatek aminokyselin, vaše tělo začne výtěžek ze svalové tkáně.

Ztráty svalové hmoty je, bohužel, jeden způsob, jak detox dieters zhubnout.) Quinoa obsahuje také vlákninu pro hromadné stolici a fosforu pomoci stimulovat stolice. Prunes dodat ještě více vlákniny, plus sorbitolu, cukru alkohol s projímavým účinkem.

Oběd: Oživení ovocné Smoothie (viz recept na oprah.com)

Tady je důkaz že očistit může chutnat fantasticky. Borůvky obsahují antioxidanty, které neutralizují volné radikály poškozují buňky, a obsahují quercetin, pigment, který může zvýšit počet enzymů v játrech.

Banán je Vitamín B6 pomáhá doplňování detoxikační enzymy v celém těle, a zem lněné semínko nebo chia semena dodávat další vlákna pro zdravé eliminace (stejně jako výživné mozek omega 3).

Večeře: Zeleninový vývar s boční zelím a plátky jablek

Tato polévka je plná dobrých věcí: fenykl může pomoci stimulovat vylučování žluči (tekutiny, která nese odpadů z jater); očekává se, že petržel působí jako diuretikum; sloučeniny v česneku, shiitake houby a zelí bylo zjištěno, že podporuje funkci jater; a kajenský pepř může pomoci plic enzymy.

Dokončete své jídlo kysané zelí, které má probiotika, která může pomoci prolomit toxiny v trávicím traktu a plátky jablek pro jednu poslední dávku vlákniny.

Svačina: Ananas Kale šťáva

Užijte si tento nápoj tak často, jak chcete. (Obvykle doporučují dvě sklenice mezi jídly.) Ananas obsahuje trávicí enzymy. Kapusta je bohaté na látky, které podporují enzymy v játrech. A Artyčok může zlepšit tok žluči.

Chcete-li koupit RaspberryDetox z oficiální stránky

6 rychlý detoxikační ukazatele

Pomocí těchto tipů co nejvíce dva dny cleanse.

1. Pijte hodně vody.

2. cílem získat osm hodin spánku v noci.

3. Nejezte po 19: 00

4. ve večerních hodinách, vykoupat se dvěma šálky Epsom soli rozpuštěné ve vodě. Sůl je klíčovou složkou, hořčík, podporuje stovky enzymů v těle.

5. před spaním Popíjejte šálek Pampeliška čaje. To je prokázáno, že mají diuretické vlastnosti, které vám pomůže flush toxiny v moči před spánkem.

6. vědí, že budete pravděpodobně muset na záchod dost v příštích 48 hodin, ačkoli vaše stolice by měla být dobře tvarovaná, nikoliv volné. A vzhledem k tomu, že stravování není přísně omezit kalorický příjem, neměli byste cítit unavená a slabá.

Myslím, že slovo "detox" je pravděpodobně dostal špatné tisku v letech, prostě proto, že byly použity v souvislosti s přísně omezeným tekuté stravy. Když pomyslím na detox, myslím, že vody, ovoce a možná (pokud mám štěstí) trochu domácí zeleninové polévky, ale to je vše.

Já nemůže přežít na tento druh jídla každý den, i když je to jen na den nebo dva. To je důvod, proč myslím, že hodně lidí by se překvapit co Dr. Oz detoxikační udělá pro ně. Je-li Dr Oz říká, že se cítíš dobře, dovnitř a ven, co mám přijít?

Může to být skvělý způsob, jak se dostat do nějaké nové stravovací návyky, například nejí kolem 7 hodin večer. Vím, že bych se měl držet této části plánu – stejně, jako by měl pít více vody –, ale nejsem si jistý, že by se to stalo. Možná dvoudenní jarní očistit je perfektní způsob, jak kopat začít nějaké nové návyky, i když samotný plán pouze trvá čtyřicet osm hodin. To uvidíme.

Dobře, čas přestat psát a čas jít koupit nějaké quinoa, čerstvé ovoce a zeleninu. Mám detox dělat, kluci a holky.

Chcete-li koupit RaspberryDetox z oficiální stránky

Očistit Detox S Dr. Oz, Dva Dny Na Jaře