Oczyścić Detox Z Dr Oz, Dwa Dzień Wiosny


Oczyścić Detox Z Dr Oz, Dwa Dzień WiosnyOK, więc większość z nas słyszała o detoksykacji. Zwykle oznacza to, eliminując większość jeśli nie wszystkie pokarmów i pić niczego poza wodą na kilka dni. I muszę przyznać że pomysł że robi ma nigdy nie przypadła mi do gustu.

Nie mogę bez ładny duży kubek herbaty pierwszą rzeczą rano i w wybranych punktach przez cały dzień, więc nie pozwól, aby rzecz niczym woda.

Więc można zrozumieć, że byłem trochę sceptyczny, gdy pierwszy raz zobaczyłem tytuł ten nowy detox Dr Oz – dwa dzień wiosny oczyścić. Aby być uczciwym, gdyby nie było robić z Dr Oz bym trzymać na chodzenie do innego magazynu, a nie czytanie o w O, The Oprah Magazine.

Ale nie było-miał Dr Oz nazwa na to. Tak myślałem, hej, co mam do stracenia? Let's sprawdzić jej (wyłącznie z ciekawości, co można zrozumieć).

Więc tutaj jest rzeczą. Chodzi o to, że ten szczególny dzień dwa detox opierają się na sześć posiłków. Możesz również jeść przekąski, więc jeśli ktoś głodny między posiłkami nigdy nie będziesz być zostawiać rezygnować nic innego niż szklankę wody, aby rozwiązać problem. Coś mi się podobało o to detox jest, że jest on oparty na jedzenie całej żywności.

Kliknij tutaj, aby kupić RaspberryDetox z oficjalnej strony internetowej

Oznacza to zasadniczo, że zamiast jeść rzeczy, które składają się z kilkudziesięciu składników, będziesz jeść rzeczy, które mają tylko kilka składników. Weź na przykład śliwki – są one wykonane z, dobrze, śliwki i nic więcej. Jest to pomysł ten szczególny detox i można zobaczyć, dlaczego tak wielu ludzi myśli próbuje ją. To na pewno nie wygląda jak detox, które nigdy wcześniej nie widział.

Jak przeczytać artykuł na temat tego detoxa zdałem kilka rzeczy. Po pierwsze jeśli masz zamiar spróbować tylko zamierzasz to zrobić na dwa dni. Myślę, że to całkiem możliwe, nawet dla mnie. Również oznacza to, że można to zrobić w weekendy, kiedy masz czas, aby dostać się do kuchni i gotować lub przygotować rzeczy dla planu, jeśli trzeba.

Nie ma nic gorszego niż próbuje wbić na detox, gdy próbujesz działać. Wyobraź sobie próbuje przejść przez dzień roboczy na koktajl owocowy obiad i ananasa kapusta soku (to jest przekąski, które są dostępne w nieograniczonej ilości przez dwa dni). Nie jest to praktyczne, więc chciałbym powiedzieć, że to na pewno weekend detox.

Można to zrobić w pracy, ale trzeba być dedykowane i przygotowane. Również Dr Oz mówi, że może skończyć się wymagające nieco więcej WC częściej niż ty byłby normalnie, jak Twoje ciało detoxes. Więc to jest trochę mniej kłopotliwe pełni detox w domu w wolnym czasie, chciałbym powiedzieć.

Kliknij tutaj, aby kupić RaspberryDetox z oficjalnej strony internetowej

Po drugie detox zaprojektowany, aby pomóc wszystkich narządów z powrotem do ich optymalne działanie. Chodzi o to, że powinien być dobry w eliminacji toksyn swój i co znowu czuje się bardzo dobrze. Picie wody jest tam zbyt na dokładkę, i myślę, że powinno być filtrowane zbyt uzyskać najlepszy efekt.

Zresztą Dr Oz dodaje pomysł wody pitnej do swojej listy dodatkowe wskaźniki skoro on podzielił się na dwa dni posiłek planu z Tobą. Większość jest dość wystarczająco wymowne, takich jak pomysł osiem godzin snu w nocy. Widocznie ten detox jest nie tylko o jedzenie prawo żywności-to o leczeniu ciała prawa w inny sposób, jak również.

Kolejnym punktem, że przyszło mi do głowy jest to, że Dr Oz nie powiedzieć, że stracisz mnóstwo wagi tego detoxa na. Na pewno możesz stracić kilka kilogramów bez problemu, ale to prawie tak, jakby utrata masy ciała jest przypadkowe, niż cokolwiek innego. Pomysł jest wobec czysty twój system od wewnątrz i aby dostać swoje ciało z powrotem do zamówienie ponownie.

Jesteś powinien czuć się lepiej po dwa dni, i Dr Oz zaleca, aby spróbować trzy do czterech razy co roku (być może na początku każdego nowego sezonu?). Szacuje on, poczujesz obciążenia lepiej, jeśli – on wyrównuje używa słowa "odmłodzić", który moim zdaniem jest nadużywany wiele razy w sytuacjach całkowicie błędne. Ale myślę, że Dr Oz jest "na miejscu" przy pomocy ono tutaj.

Kliknij tutaj, aby kupić RaspberryDetox z oficjalnej strony internetowej

Oczyścić Detox Z Dr Oz, Dwa Dzień Wiosny

Dr Oz dwa dni zastanawiam się oczyścić

Śniadanie: Quinoa z suszonych śliwek (zobacz przepis na oprah.com)

Dzień mogą Państwo rozpocząć w misce to zdrowe, całe ziarna. Quinoa zawiera wszystkie dziewięć aminokwasów, dzięki czemu pełnowartościowego białka. (Nie wiele oczyszcza zawierać białka, co może być problematyczne; jeśli jesteś nie spożywanie wystarczającej ilości aminokwasów, Twoje ciało zacznie górnictwo je z Twojej tkanki mięśniowej.

Utraty mięśni jest, niestety, jeden sposób, że detox diecie schudnąć). Quinoa zawiera również włókna do masowych stołek i fosforu, aby pomóc w stymulowaniu wypróżnienia. Śliwki dostarczyć nawet więcej błonnika, oraz sorbitol, alkohol cukrowy z efekt przeczyszczający.

Obiad: Rewitalizacji koktajl owocowy (zobacz przepis na oprah.com)

Oto dowód, że oczyścić można niepowtarzalny smak. Jagody zawierają antyoksydanty neutralizują szkodliwe komórek wolne rodniki i zawierają kwercetyna, pigment, który może zwiększyć ilość enzymów wątrobowych.

Banan witaminy B6 pomaga ładowania detoksykujący enzymów w organizmie, i zmielone siemię lniane lub chia nasiona dostarczają dodatkowe włókna zdrowego eliminacji (jak również odżywia mózg omega 3).

Kolacja: Bulion warzywny z boku kiszonej kapusty i plasterki jabłka

Ta zupa jest pełne dobrych rzeczy: Koper może pomóc pobudzić wydzielanie żółci (płyn, który prowadzi odpadów z wątroby); Pietruszka jest uważana jako środek moczopędny; związki w czosnek, grzyby shiitake, a kapusta okazały się do wspierania czynności wątroby; i pieprz cayenne może pomocy enzymów płuc.

Zakończenie posiłku z fermentacji kiszonej kapusty, który ma probiotyki, które może pomóc rozbić toksyn w przewodzie pokarmowym i plasterki jabłka na jeden ostatniej dawki błonnika.

Przekąska: Sok z ananasa kapusta

Cieszyć się ten napój tak często, jak chcesz. (Polecam zazwyczaj dwie szklanki między posiłkami.) Ananas zawiera enzymy trawienne. Kapusta jest bogaty w związki, które obsługują enzymów w wątrobie. I karczoch może poprawić przepływ żółci.

Kliknij tutaj, aby kupić RaspberryDetox z oficjalnej strony internetowej

6 wskaźniki szybkie Detox

Używać tych wskazówek, aby jak najbardziej oczyścić swoje dwa dni.

1. Pij dużo wody.

2. celem się osiem godzin snu w nocy.

3. nie jeść po 19: 00

4. w godzinach wieczornych, weź ciepłą kąpiel z dwóch filiżanek Epsom sól rozpuszcza się w wodzie. Kluczowym składnikiem soli, magnezu, obsługuje setki enzymów w organizmie.

5. przed snem wypić filiżankę herbaty mniszek. To jest okazały się mieć właściwości moczopędne, które pomogą koloru od toksyn w moczu przed snem.

6. wiem, że prawdopodobnie będziesz miał możliwość skorzystania z toalety sporo w ciągu najbliższych 48 godzin, choć swojego stołka powinny być dobrze uformowane, nie luźne. A ponieważ plan posiłków nie poważnie ograniczyć spożycie kalorii, nie powinien czuć się zmęczony i słaby.

Myślę, że słowo "detox" prawdopodobnie dostał złą prasę z biegiem lat, po prostu ponieważ kiedyś w związku z poważnie ograniczone diety płynnej. Kiedy myślę o detox myślę, woda, owoce i być może (jeśli mam szczęście) trochę domowe zupy warzywne, ale to już wszystko.

I nie może przetrwać na tego rodzaju żywności codziennie, nawet jeśli to tylko dzień lub dwa. Dlatego myślę, że wiele osób mogą być zaskoczeni przez co Dr Oz detox zrobi za nich. Jeśli Dr Oz mówi, że to sprawia, że czujesz się dobrze, wewnątrz i na zewnątrz, co mam do stracenia?

Może to być świetny sposób, aby dostać się do niektórych nowych nawyków, takich jak nie jeść ostatnich 7 pm w godzinach wieczornych. Wiem, że należy trzymać się z tą częścią planu – tak, jak powinny pić więcej wody – ale nie jestem pewien, że może zdążyć się zdarzyć. Może na wiosnę dwa dni oczyścić to doskonały sposób, aby kopać uruchomić kilka nowych nawyków, choć sam plan trwa tylko czterdzieści osiem godzin. Zobaczymy.

Dobra, czas, aby przestać pisać i czas iść kupić kilka quinoa, świeżych owoców i warzyw. Mam detox zrobić, chłopaki i dziewczęta.

Kliknij tutaj, aby kupić RaspberryDetox z oficjalnej strony internetowej

Oczyścić Detox Z Dr Oz, Dwa Dzień Wiosny