Temiz Detoks Iki Gün Bahar Dr Oz


Temiz Detoks Iki Gün Bahar Dr OzPekala, çoğumuz detoxing hakkında duydum. Normalde bu çoğu, tüm gıdalar ortadan kaldırılması ve sudan başka bir şey birkaç gün içme anlamına gelir. Ve bunu yapma fikri beni çağırdı itiraf etmeliyim.

Bu sudan başka bir şey yardım izin vermeyecek kadar çay güzel bir büyük bardak ilk iş sabah ve gün boyunca, seçilen noktalarında alamıyorum.

Böylece bu yeni Dr Oz Detoks – iki gün bahar temiz başlığı ilk gördüğümde biraz şüpheci anlayabiliyorum. Dr Oz ile ilgisi olmasaydı, dürüst olmak gerekirse ben Oprah Magazine hakkında okuma o, yerine başka bir dergi sağda olacak saklardı.

Ama oradaydı-Dr Oz'ın adı vardı. Hey, düşündüm ki ne kaybedecek var? (Anladın tamamen meraktan) kontrol edelim.

Olay burada. Fikir, bu iki gün Detoks altı yemek dayanır. Ayrıca yemekler arasında Acıkırsan sen hiç su sorunu çözmek için başka bir şey ile bırakılması bu yüzden abur cubur yemek olsun. Bu Detoks hakkında sevdim mesele tüm gıdalar yeme üzerinde temel alır.

RaspberryDetox resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Bu temelde malzemeler düzinelerce yapılan şeyler yemek yerine, sadece bir kaç malzemeyi şeyler yerim anlamına gelir. Take Örneğin kuru erik-onlar yapılmış, iyi, Kuru erik ve başka bir şey yok. Bu özel Detoks bu ve neden o kadar çok insan bunu denemeyi düşünüyorsun görebilirsiniz. Kesinlikle herhangi bir detoks daha önce gördüğüm gibi görünmüyor.

Makale bu Detoks aracılığıyla okumak gibi bir şeyler fark etti. Eğer sen denemek ilk olarak sadece iki gün için gidiyorsun. Bu benim için bile oldukça ulaşılabilir. Ayrıca hafta sonları, ne zaman mutfağa almak ve yemek veya gerekirse şeyler için plan hazırlamak için zaman var yapabilirsin anlamına gelir.

Çalışmak çalışırken bir detoks için sopa çalışıyor daha kötü bir şey yoktur. Bir meyve güler yüzlü olağan çalışma gününde öğle ve ananas-kale suyu için üzerinden almaya çalışırken hayal (iki gün boyunca sınırsız miktarlarda mevcuttur snack budur). Bu pratik değildir, bu hafta sonu Detoks emin olduğunu söyleyebilirim.

İş yerinde yapabilirsin ama adanmış ve hazırlanan gerekir. Da sen-ebilmek son kez, vücut detoxes normalde daha biraz daha fazla tuvalet ihtiyacı Dr Oz diyor. Böylece tamamen boş evde Detoks için daha az utanç verici, söyleyebilirim.

RaspberryDetox resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

İkinci olarak tüm organlarını almak için tasarlanmış Detoks en uygun işlevleri için geri. Fikir, iyi, toksinlerin ortadan kaldırılması ve seni daha iyi olması gerektiği gibi. Bol miktarda su içilmesi çok iyi ölçmek için orada olduğunu ve çok iyi etki için filtre sanırım.

İki günlük yemek paylaştı bir kez gerçekten Dr Oz su içme fikri ek işaretçiler onun listesine ekler sen bir planla. Bu çoğu oldukça kendini açıklayıcı, öyle aynı derecede fikrine sekiz saat uyku gece olduğunu. Görünüşe göre bu Detoks adil hakkında doğru besinleri yemek değil-bu vücut tedavi hakkında başka şekillerde de değil.

Aklıma başka bir nokta Dr Oz yükleri bu Detoks kilo kaybedersiniz demek değil bu. Kesinlikle hiçbir sorun ile birkaç kilo kaybedebilirsiniz ama herhangi bir kilo kaybı ARIZİ yerine başka bir şey değil gibi sanki. İçeriden sisteminizi temizlemek için ve vücudunuzun geri tekrar sipariş almak için bir fikir.

İki gün sonra daha iyi hissediyorum gerekiyordu ve Dr Oz önerir sen denemek o 3-4 kez her yıl (belki bir kez her yeni sezon başında?). O Eğer yükler daha iyi hissedeceksiniz-o fikrimi olduğu overused birçok kez tamamen yanlış durumlarda kullandığı kelime 'gençleştirmek', dengeler düşünüyor. Ama bence Dr Oz "spot" burada kullanarak.

RaspberryDetox resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Temiz Detoks Iki Gün Bahar Dr Oz

Dr Oz'ın iki günlük mucize temiz

Kahvaltı: Quinoa ile kuru erik (bkz. oprah.com, tarifi)

Bu sağlıklı bir bütün tahıl bir kase ile güne başlayın. Quinoa tüm dokuz amino tam bir protein yapma asitleri, içerir. (Çok değil sorunlu olabilir dahil protein temizler; eğer senin'değil tüketen yeterli amino asitler, vücut onları kas dokusundan madencilik başlayacak.

Kas kaybı, ne yazık ki, detoks bir şekilde dieters kilo) Quinoa da fiber dışkı ve bağırsak hareketleri teşvik yardımcı olmak için fosfor kadar toplu olarak sağlar. Kuru erik daha fazla lif, artı sorbitol, şeker alkol müshil etkisi ile teslim.

Öğle Yemeği: Meyve yüzlü canlandırıcı (bkz. oprah.com, tarifi)

İşte kanıtı bir temiz harika tadabilirsiniz. Yaban mersini hücre zarar veren serbest radikallerin nötralize ve quercetin, karaciğer enzimleri sayısını artırabilir bir pigment içeren antioksidanlar sağlamak.

Banana's B6 vitamini vücutta enzimler detoxifying şarj yardımcı olur ve zemin keten tohumu ya da chia tohumu sağlıklı ortadan kaldırılması (aynı zamanda beyin besleyici omega-3s) için ek fiber sağlayın.

Akşam yemeği: Sebze suyu lahana turşusu ve dilimlenmiş elma ile

Bu çorba dolusu iyi malzeme: rezene-safra; (taşıyan bir sıvı atık karaciğer) salgılanmasını teşvik yardımcı olabilir maydanoz idrar söktürücü hareket inanılıyor; sarımsak, shiitake mantar ve lahana bileşikler karaciğer fonksiyon desteği tespit edilmiştir; ve acı biber akciğer enzimlerin yardımı.

Toksinler gastrointestinal sistem ve bir son doz için elma dilimleri fiber yıkmak yardımcı olabilir probiyotikler vardır fermente lahana turşusu ile yemeğini bitir.

Snack: Ananas-Kale suyu

Bu içecek keyfini olabildiğince sık. (Genellikle öğünler arasında iki bardak öneririz.) Ananas sindirim enzimleri içerir. Kale içinde karaciğer enzimleri destek bileşikleri zengindir. Ve enginar safra akışını artırabilir.

RaspberryDetox resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

6 hızlı Detoks işaretçiler

En, iki günlük temiz yapmak için bu ipuçlarını kullanın.

1. bol bol su iç.

2. bir gece uyku sekiz saat almayı hedefliyoruz.

3. 19'da sonra yeme

4. akşam, Epsom iki bardak ılık bir banyo suda çözünmüş tuz atın. Salt'ın anahtar bileşeni, magnezyum, vücutta enzimler yüzlerce destekler.

5. daha önce yatak, dandelion çay iç. Sen uyumadan önce idrarınız floş uzak toksinler yardımcı olacaktır idrar söktürücü özellikleri için gösterilmiştir.

6. sizin dışkı olmalıdır rağmen iyi biçimlendirilmiş, değil gevşek size büyük olasılıkla bayağı bir sonraki 48 saat içinde tuvalete biliyorum. Ve yemek planı ciddi sizin kalori alımını sınırlamak değil beri kendini yorgun ya da zayıf hissetme.

Sanırım kelime 'Detoks' muhtemelen büyümüş yıllardır kötü bir basın sadece çünkü bu ciddi sınırlı sıvı diyet ile birlikte kullanılmıştır. Su bence bir detoks düşündüğümde, meyve ve belki eğer (Ben şanslıyım) küçük bir ev yapımı sebze çorbası, ama that's about it.

Yalnızca bir veya iki gün için olsa bile her gün yemek bu tür hayatta kalamaz. Bu yüzden birçok insan-var sürpriz ne Dr Oz Detoks için yapmak düşünüyorum. Dr Oz, içte ve dışta iyi hissedeceksen diyorsa, ne kaybedecek var?

Bu akşam 7 de geçmiş yemek gibi değil de, bazı yeni beslenme alışkanlıkları almak için harika bir yol olabilir. Biliyorum ben bu planı-parçası ile sadece daha fazla su içmek gerekir sopa ama bunu yapabileceğimi sanmıyorum. Belki de iki gün bahar temiz tekmelemek için mükemmel bir yol başlar yeni bazı alışkanlıkları olmasına rağmen planın kendisi, sadece kırk sekiz saat sürer. Biz görürsünüz.

Tamam yazma durdurmak için zaman ve bazı quinoa, taze meyve ve sebze satın almak zamanı. Bir detoks yapmak için adamlar ve kadınlar var.

RaspberryDetox resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Temiz Detoks Iki Gün Bahar Dr Oz